(Za)být či ne(za)být?

13. října 2010 v 21:29 | KLICKa |  já a můj svět
Pomóóóc! Promiňte, ale tohle mě zničí. Buď sedím celý den ve škole nebo v čekárně u doktorky. Můj zánět palce si vyžaduje tolik, že musím chodit každý týden do Motola na chirurgii na kontrolu. Tam čekám dvě hodiny (protože musím dávat přednost novorozencům apod.), aby se mi v tom rozrejpala a řekla mi, že si to mám zabalovat, vybalovat, přebalovat a... Ehm... to nic.
      Dál je tu škola. Testy, testy, testy. Z bižule dvojka, zemák píšem ve středu, čejinu jsme psali dneska, fyziku v pátek, chemii kdykoliv se jí to bude hodit, děják tam "jen" zkouší (podle datumu a pořadí ve třídnici),... ... ... Fakt na ZABITÍ!! Minulý týden jsme ale byli na anglickym kurzu - a to bylo fááájn. Zuzka vyšla s pohmožděnou rukou, zbytek třídy s pohmožděnym mozkem. Ukázala se nám tam jistá dvojice (T.+D.) a Adam ,,naboural". Já jsem ,,jen" spadla a odřela si bok a loket. Profesorky (ačkoliv nejsou z Ameriky ani Anglie) si mezi sebou povídaly anglicky, aby měli alespoň trochu pocit, že jsou na angličáku (a na konci kurzu se do sebe i docela pustily :D). Američan nám - chudák - nerozuměl ani slovo.
      Byli jsme tam ve třech skupinách podle desek (zelené, modré a žluté) a každý jsme se nějak jmenovali. My, zelení, jsme byli Green grass - nebo-li zkráceně GG (ve zneku byl joint v trávě... a při představování jsme zazpívali píseˇm "Travička zelená". V češtině - což se jim moc nelíbilo.). Žlutí byli No nam(e)s a modří Blue monkeys. Byla docela sranda (až na ty každodenní orienťáky). Taky jsme dělaly (holky - kluci lenošili) noviny (po skupinách) a nacvičovali divadlo, které pak zahrajeme letošním primánům. My děláme Krysaře a Perníkovou chaloupku (v ájině). Já hraju krysu, která pak podrazí exekutorovi (Anežka) nohy a ta zakáže ježibabě (Vašek) podnik, kde vaří pro homelesáky. Její syn, Krysař (Adam V.), jí vodí domů lidi, aby měla něco na vaření. Lidé (Petr a Áďa K.) ale odmítají a Jeníček a Mařenka (Adam P. a Rosťa) jdou. Pak už to asi znáte (další krysou je Honza a vypravěčkou Terka P.).
       Včera byla také debata. A ta byla docela v pohodě, já jsem byla za negaci a vyhráli jsme (přestože já jsem tomu ani trochu nepomohla, protože jsem takhle debatovala poprvé)! A zítra jdu zase na Výtvarku (jakože kroužek) s pí. prof. Braunovou. Tak jsem zvědavá, jaké to bude! (Ona první hodina byla už minulý týden, ale to jsme byli na kurzu.)
Juj! Já už budu muset jít spát! Držte mi  palce se školou! Zdraví Vás KLICKa!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jsi-li tu, tak klikni!

Klik
Neklik

Komentáře

1 selenaxd selenaxd | Web | 13. října 2010 v 21:30 | Reagovat

ahoj pls zahlasuj za mna som v miss s číslom 9.
budem ti velimi vdačná ak za mna zahlasuj , ak budeš chcieť oplatím ale napíš na blog

link:http://hustejhustejhustej.blog.cz/1010/7-kolo-miss-2010#komentare

Prepáč za Reklamu

2 Kika Kika | 14. října 2010 v 17:39 | Reagovat

[1]: NEHLASUJU! Chceš-li vyhrát, pořiď si další počítač a hlasuj z něj. Mě z toho vynech!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama