Prázdniny!

4. července 2010 v 12:48 | Kika |  já a můj svět
Takžééé...Omlouvám se za moji pohotovost při věci xD. Každopádně Vám přeji ty nejlepší prázky ve Vašem životě :o). Určitě si je užijete, ať už v cizině nebo třeba u babičky. Já teďa v úterý pojedu k dědovi (s rodinou :())
            Pak 19.7. pojedeme na Bukovou. To je někde na Šumavě a jezdí tam vždycky lidi z taťkovi práce (Jedličkův ústav pro postižené). Samozřejmě s rodinou :( Ale taťka říkal, že je to vesnice a že tam dostaneme rozchod, takže aspoň to... Si sednu pod nějaký strom a budu psát články (bohužel jenom na papír) na moje blogy. Pak je budu sice muset přepsat, ale to se neřeší :D. Snad nebudou  moc celodeňáky nebo tak... Jsou tam prý dva pokoje, takže v jednom budou dva lidé a v druhém dva lidé a pes.
             Hned z Bukový pojedeme o kus dál a to do Záblatí. Záblatí je taková vesnice, kam každoročně jezdíme i s našimi přáteli, Olinou a Jindrou a s jejich dvěma dcerami Bárou a Janou. Já si hraju s Bárou a "prcci", jak nazýváme naše mladší sourozence, si hrajou spolu (a opičej se po nás).
             Např. loni nás napadlo, že si uděláme bunkr. Můj taťka nám zabodnul do země čtyři kusy dřeva a my jsme si na to hodily všechny možné hadry atd. Naše deky nám dospěláci zakázali :(. A co neudělali prcci? Chtěli taky bunkr. Otec jim samozřejmě ochotně pomohl zatlouci dřeva. A pak začali (a nemyslete si, že jenom prcci i dospěláci! A dokonce chtěli abychom jim něco našly i my!) hledat taky nějaké hadry, povlečení (staré) apod. Nic nenašli (muhaha), a tak jim dospěláci povolili deku! V který se normálně spí... Tfuj!!!
             Kdo ví, kdy se ze Záblatí vrátíme?! Každopádně, od 2.8.2010 mám tábor. Filmovej :o) Doporučil bratranec, tak se mi tam snad bude líbit :) :) :) Je to na čtrnáct dní. To vydržim... :-) :-)
            
             Včera jsme se sestřenkou zase pokročily s Psinou (časopis). Vymyslely jsme, že budeme psát povídku na pokračování. Už máme i hlavní postavy, místo a děj :o) Bude to psaný v prvních osobách, Madlenka to dělá z očí zvěřiny a já z očí lidí. Celkem sranda a i kdyby to nikoho nebavilo, nás to baví a zažraly jsme se do toho :o) Je to celkem sranda :D. Třeba pasáž, kdy je veverka nas*aná na svojí paničku, protože nechce jet na "takový malý výlet" a panička: ,,No jóó... To máme ale ladost? Viď bloučilililililínku?!" :D Prostě nás to baví a to je to hlavní...
             Možná bychom stihly dokončit i první kapču, nebýt toho, že nás celou dobu otravoval můj bratr :( Mě teda fakt nasr... naštvalo!
              No nic... Už budu končit a juknu i na další blogy... Musim ještě někdy udělat bratrovi "jeho vysněný" design atd. atd. Hrůza... Hmm... Že bych se nějak rozepsala? Nejni možný! No nic... Takže si opravdu UŽIJTE prázky 2010 a pápá :) Kiks 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Mám pokračovat v psaní povídek?

Ano!
Ne!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama