Poslední zvonění

8. května 2010 v 13:30 | Kika |  já a můj svět
Včera, v pátek 7.5. měli naši maturanti z gymnázia Nad Alejí připravený program.
      Když jsme přišli ke škole, už tam byli a čekali na nás na všechny (jak milé, že) a vydírali - peníze, nebo budeš postříkaná... Dala jsem jim tedy 5kč a oni mi fixkou na tvář nakreslili + v čtverečku (nebo spíš čtverco-kruho-obdélníku). Tak jsem se tedy dostala dál... Ve vchodu mě zadrželi ještě jednou, ale nechali mě jít po otázce:
,,Kde se prodávají lístky?"
Když jsem se převlékla, šla jsem všechno omrknout... Bylo tam předražené jídlo a pití a spousta lidí... Nakonec jsem se ještě vrátila ke skříňkám... a potkala tam Zuzu, Nikču a další... Nikča přijela z Anglie, ale i přesto jsme ji ihned zapsali jako kandidátku na Miss Aleje 2009/10. Kandidátem na Missáka Aleje se stal Adam V. chudák Niki... Jejich nejhorším úkolem byl.. tanec... blé... Ale dali to a spolu se Sekundou A byli z téměř všech tříd nejlepší... (Hlavně Nikýs)
My ostatní jsme mezitím chodili po škole a plnili úkoly, které byli za peníze... Ale dostávaly se za ně body... Já jsem po škole chodila s Áďou H.
               Byli jsme v "Zoo". tam nás vpustily (za 10kč) do místnosti, kde byla spousta zvěře... Naším úkolem bylo všechny je pojmenovat (a napsat to na papír). Bylo tam čokoládové kuře (s č.8), plyšová kráva milka se zipem na zádech, plyšový medvěd bílý, živý pes z Vodafonu, dva králíci - jeden živý s ženským tělem, ženskou hlavou a maskou a druhý plyšový, gorila (živý č.), vypadající jako pračlověk, žirafák, který si uměl sundat obličej... Jaguár (ležel tam a vypadal trochu jako člověk...)
                Dál jsme byli v čajovně, kde jsme zpívaly... Sehnaly jsme si ještě dalších šest lidí a vyzpívali jsme si písničkou "Tři čuníci" 480bodů - 60 na osobu. Pak jsme zavolali dalších třináct (samozřejmě z naší třídy) a vyzpívali jsme na písničku "Není nutno" ehm... Asi... No... 13*60 bodů...
                Také jsme šáhly do nechutných špaget s čočkou a nějakým sajrajtem a vytáhly nějaké blbosti (např. Eifellovku). Tím jsme získaly dalších 120bodů...
                 Když nám došly peníze, tak jsme si ještě ,,vypůjčily"...
Nakonec jsme se umístili (jako třída P.A) na krásném bramborovém 4.místě... Takže můžete gratulovat xD
Kika
           
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jsi-li tu, tak klikni!

Klik
Neklik

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama