Květen 2010

Sestřenka, Skype a blog... x)

23. května 2010 v 10:38 | Kika |  já a můj svět
Už dlouho, dlouho jsem se nepřihlásila x(. Ale stihla jsem za tu dobu udělat věcí... Například mě Terka překecala, abych si udělala skype... Mám ho x). Takže mě tam můžete vyhledat jako Kristina Švábová x).
         Jinak: bratranec (1rok) je nemocnej, takže mi hlídáme jeho čtyřletou sestru Štěpánku, která u nás i spala. Dneska jsem celý ráno poslouchala Zpívanky a všechny písničky z Lotrando a Zubajda (hlavně Nám se stalo něco překrásného) :(. Brácha se navíc ulil z hlídání - má tu svýho kámoše x(.
          Abych se ubránila breku, musela jsem vymyslet další verze her Šachy, Člověče nezlob se a Mikádo.
Šachy - bílý figurky se rozestaví na bílá políčka, černý na černá. Každý hráč (jsou dva) si vybere jednu barvu s kterou vždy po jedné figurce táhne o jedno pole. Oba hráči se snaží dopravit svou barvu na konec (ty se taky rozdělí). Nakonec vyhraje čtyřletá sestřenka.
Člověče nezlob se - deska se vynechá. Hází se kostkami a kolik hodíš, tolik figurek si vezmeš.
Mikádo - z tyček se utváří písmenka. (Sestřenka teď furt píše F s háčkem - jakoby viděla Comeback, což je blbost x))
            Dál jsem taky pomohla založit bratrovi blog (filiptovarn.blog.cz). Teď mu tam mám dělat design a opravovat pravopisný chyby... x). Takže takhle si teď žiju...   

Poslední zvonění

8. května 2010 v 13:30 | Kika |  já a můj svět
Včera, v pátek 7.5. měli naši maturanti z gymnázia Nad Alejí připravený program.
      Když jsme přišli ke škole, už tam byli a čekali na nás na všechny (jak milé, že) a vydírali - peníze, nebo budeš postříkaná... Dala jsem jim tedy 5kč a oni mi fixkou na tvář nakreslili + v čtverečku (nebo spíš čtverco-kruho-obdélníku). Tak jsem se tedy dostala dál... Ve vchodu mě zadrželi ještě jednou, ale nechali mě jít po otázce:
,,Kde se prodávají lístky?"
Když jsem se převlékla, šla jsem všechno omrknout... Bylo tam předražené jídlo a pití a spousta lidí... Nakonec jsem se ještě vrátila ke skříňkám... a potkala tam Zuzu, Nikču a další... Nikča přijela z Anglie, ale i přesto jsme ji ihned zapsali jako kandidátku na Miss Aleje 2009/10. Kandidátem na Missáka Aleje se stal Adam V. chudák Niki... Jejich nejhorším úkolem byl.. tanec... blé... Ale dali to a spolu se Sekundou A byli z téměř všech tříd nejlepší... (Hlavně Nikýs)
My ostatní jsme mezitím chodili po škole a plnili úkoly, které byli za peníze... Ale dostávaly se za ně body... Já jsem po škole chodila s Áďou H.
               Byli jsme v "Zoo". tam nás vpustily (za 10kč) do místnosti, kde byla spousta zvěře... Naším úkolem bylo všechny je pojmenovat (a napsat to na papír). Bylo tam čokoládové kuře (s č.8), plyšová kráva milka se zipem na zádech, plyšový medvěd bílý, živý pes z Vodafonu, dva králíci - jeden živý s ženským tělem, ženskou hlavou a maskou a druhý plyšový, gorila (živý č.), vypadající jako pračlověk, žirafák, který si uměl sundat obličej... Jaguár (ležel tam a vypadal trochu jako člověk...)
                Dál jsme byli v čajovně, kde jsme zpívaly... Sehnaly jsme si ještě dalších šest lidí a vyzpívali jsme si písničkou "Tři čuníci" 480bodů - 60 na osobu. Pak jsme zavolali dalších třináct (samozřejmě z naší třídy) a vyzpívali jsme na písničku "Není nutno" ehm... Asi... No... 13*60 bodů...
                Také jsme šáhly do nechutných špaget s čočkou a nějakým sajrajtem a vytáhly nějaké blbosti (např. Eifellovku). Tím jsme získaly dalších 120bodů...
                 Když nám došly peníze, tak jsme si ještě ,,vypůjčily"...
Nakonec jsme se umístili (jako třída P.A) na krásném bramborovém 4.místě... Takže můžete gratulovat xD
Kika